درباره ما

درباره TalentCoachطی تحقیقات انجام شده یکی از مهم‌ترین چالش‌ها و دغدغه‌های کنونی دانشجویان و دانشگاه‌ها، انواع روش‌های شغل‌یابی و برنامه‌ریزی برای آینده است. از طرف دیگر، برقراری ارتباط با دانشجویان و ورود به دانشگاه‌ها همواره یکی از مشکلات اصلی شرکت‌ها بوده است.
با آگاهی از این مشکلات و به منظور رفع نیاز این گروه از افراد جامعه و کمک به رشد کشور، تصمیم گرفته ایم که سال‌ها تجربه و تخصص خود در این زمینه را در قالب وب‌سایت TalentCoach ارائه کنیم.
ماموریت ما در TalentCoach ایجاد یک پل ارتباطی بین دانشگاه و صنعت است که از طریق آن بتوانیم رابطه بین صنعت و دانشگاه را بهبود بخشیده و زمینه را برای ورود نیروهای کار متخصص و تحصیل‌کرده دانشگاهی به صنایع مختلف فراهم کنیم.

ویژگی TalentCoach

ارتباط صنعت و دانشگاه

تسهیل فرایند ارتباط صنعت با دانشگاه و دانشجویان

افزایش آگاهی

ارتقای دانش کارآموزان نسبت به برندها و شیوه‌های کار در آن‌ها

هدایت مسیر شغلی

کمک به کارآموزان جهت شناخت علایق و انتخاب درست‌ترین مسیر شغلی

صرفه‌جویی در هزینه‌های استخدامی

کاهش هزینه‌های استخدامی با به خدمت گرفتن کارآموزان و تازه فارغ‌التحصیلان

تیم TalentCoach

ماموریت ما در تلنت کوچ ایجاد یک پل ارتباطی مستحکم بین دانشگاه و بازار کار است. ما سعی داریم با ارائه خدمات هدایت شغلی به دانشجویان و تازه‌فارغ‌التحصیلان، راه ورود آن‌ها را به بازار کار هموار کنیم تا به عنوان نیروهای جوان، با انگیزه و خلاق راحت‌تر از گذشته وارد محیط کار شوند و در مورد مسیر شغلی آینده‌شان تصمیم بگیرند. این پل ارتباطی، علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های استخدامی شرکت‌ها، محبوبیت برند آن‌ها را نیز در میان دانشجوها افزایش می‌دهد.

با ما در ارتباط باشید

تهران، خیابان پاسداران، بوستان ششم پلاک ۱۰۷، طبقه سوم، واحد ۱۲

۰۲۱ 2277 7708

logo-eNamad
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق بهTalentCoachمی‌باشد