tc_logo

راهنمای استفاده از نمایشگاه آنلاین کار

مخصوص شرکت ها
icon_5_b

نمایشگاه آنلاین کار

Online Job Fair

تلاش برای افزایش بهره وری در فرآیند جذب و استخدام نیروی کار

برگزاری نمایشگاه های کار در بسیاری از دانشگاه های پیشرفته و تراز اول دنیا، به عنوان یکی از مهم ترین راه های برقراری ارتباط شرکت ها با دانشجویان شناخته می شود، در حقیقت ، این نمایشگاه ها زمینه ساز جذب سریع تر، آسان تر و کم هزینه تر دانشجویان را فراهم می سازد و باعث برقراری ارتباطی هدفمند و مستحکم میان صنعت و دانشگاه می شود.
نمایشگاه آنلاین کار فرصت مناسبی است برای معرفی اهداف و موقعیت های استخدامی شرکت های منتخب، به این ترتیب امکان جذب دانشجویان با زمینه تحصیلی مرتبط از طریق نمایشگاه کار به راحتی فراهم می شود.
طی مدت برگزاری این نمایشگاه ها، محیطی دوستانه جهت تعامل بیشتر شرکت ها با فارغ التحصیلان و دانشجویان برقرار می شود که به شناسایی علایق و استعدادهای نیروی تحصیلکرده و مستعد جامعه کمک خواهد کرد. آشنایی با انتظارات کارفرمایان و بررسی مهارت های مورد نیاز فرصت های شغلی مختلف از دیگر اهداف نمایشگاه های کار است.

pic_1
pixc_1
سایز های مختلف غرفه در نمایشگاه

راهنمای انتخاب و خرید غرفه

نقشه سالن متغیر

pixc_2

در این نمایشگاه برای آنکه کارجویان راحت‌تر با شما در ارتباط باشند، شما می‌توانید به جای یک غرفه، دو یا چند غرفه انتخاب کنید. حتی این امکان وجود دارد که غرفه‌هایتان کنار هم نباشند و در جایگاه‌های مختلفی قرار گیرند. این کار باعث می‌شود تا در ذهن کارجویان تاثیر عمیق‌تری بگذارید.

پس از خرید یک غرفه، اولین اقدام شما چیست؟

تجهیز غرفه

آنچه غرفه شما را برای بازدید جذاب تر می کند.

پس از خرید غرفه، اولین اقدام شما باید در افزایش جذابیت و تجهیز کردن آن باشد. این کار باعث می‌شود تا غرفه خود را از سایر غرفه‌ها متمایز کنید. جهت تجهیز کردن غرفه، این امکان را دارید که از عکس، فیلم، بروشور و یا هر المان تبلیغاتی دیگری را در غرفه‌تان قرار دهید. این کار با یک تماس با TalentCoach انجام می‌شود. ضمن آنکه شما قادر هستید تا 3 فرصت شغلی و 3 مصاحبه‌کننده به غرفه خودتان اضافه کنید.

pixc_3
pixc_4

تعداد موقعیت های شغلی بیشتری نیاز دارید؟
تعداد رزومه های خوب و مناسب برای مصاحبه زیاد هستند و مصاحبه کننده بیشتری میخواهید؟

خرید موقعیت های شغلی
و مصاحبه کنندگان بیشتر

شما می‌توانید در صورت تمایل تعداد فرصت‌های شغلی و مصاحبه‌کنندگان حاضر در غرفۀ خود را افزایش دهید. برای انجام این کار کافیست وارد پنل کاربری خود در وب‌سایت TalentCoach شده و گزینه نمایشگاه کار را انتخاب نمایید. سپس با انتخاب گزینه فهرست غرفه‌ها قادر خواهید بود لیست غرفه‌های خودتان را ملاحظه کنید. در نهایت می‌توانید در بخش تجهیز غرفه، به غرفه‌های خودتان مصاحبه‌کننده و یا فرصت شغلی جدید اضافه کنید.

iconx_3

با توانمندی های یک مصاحبه کننده در نمایشگاه کار آنلاین آشنا شوید.

مصاحبه کنندگان

همانطور که در بالا گفتیم، شرکت‌کنندگان در نمایشگاه آنلاین کار این فرصت را دارند که تا سه نفر مصاحبه‌کننده در غرفه خود داشته باشند. پیشنهاد می‌شود که مصاحبه‌کنندگان با توجه به موقعیت‌های شغلی تعریف شده انتخاب شوند. همچنین، بهتر است از 2 هفته زودتر از آغاز نمایشگاه، فرصت‌های شغلی خود را تعریف کنید تا کارجویان بتوانند برای آنها رزومه ارسال کنند. به این ترتیب، نماینده شرکت فرصت کافی برای بررسی رزومه‌های ارسالی و انتخاب زمان مصاحبه را در تقویم خود خواهد داشت.
نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که شخص مصاحبه‌کننده باید طبق زمان‌های مشخص شده در نمایشگاه، آنلاین باشد و رزومه‌ها را قبل از شروع نمایشگاه بررسی کرده تا بتواند طی مدت 15 دقیقه کارجو را ارزیابی کرده و مصاحبه را پیش ببرد.

pic_2
iconx_1

جدول زمان بندی مصاحبه ها

هر دو کاربر مصاحبه کننده و کارجو جدول زمان بندی خواهند داشت.

برای آنکه بتوانید در روز نمایشگاه به بهترین نحو زمان خود را مدیریت کنید، پیشنهاد می‌کنیم که در مدت زمان باقیمانده تا شروع نمایشگاه، رزومه‌های ارسالی کارجویان را بررسی کرده و تعدادی از آن‌ها را برای مصاحبه انتخاب کنید. سپس، در جدول زمانبندی خود زمانی را برای مصاحبه با ایشان تعیین کنید. به این ترتیب، همه چیز طبق برنامۀ شما پیش می‌رود.

pixc_6
pic_8

با تعیین زمان مصاحبه، کارجویان مطلع خواهند شد.

ارسال Notification به کارجو ها

برای درگیر کردن بیشتر کارجویان با روند نمایشگاه آنلاین، تمام مراحل به ایشان اطلاع‌رسانی می گردد. به این ترتیب، کارجو از تمام مراحل (از دریافت رزومه توسط کارفرما تا تایید یا رد شدن رزومه‌شان) مطلع خواهد شد. همچنین، به منظور اطمینان از حضور به موقع کارجو در زمان تعیین شده، نوتیفیکیشن‌های یادآوری پیش از روز مصاحبه به ایشان ارسال می شود.

۱۵ دقیقه صحبت با کارجو جذاب ترین بخش نمایشگاه!

مکالمه ویدیویی آنلاین

با کارجو مصاحبه ویدئویی کنید و در زمان خود صرفه جویی نمایید.

در نمایشگاه آنلاین کار، امکان مکالمه و مصاحبه ویدیویی با کارجو را برای اولین بار در ایران فراهم کرده است.
روش کار آن نیز به این صورت است که کارجو در روز نمایشگاه و در ساعت تعیین شده وارد حساب کاربری خود در TalentCoach می‌شود. سپس وارد غرفۀ مورد نظر شده و با کلیک بر روی گزینه مصاحبه، وارد اتاق مصاحبه می‌شود. به این ترتیب، کارجو می‌تواند به صورت ویدئویی، صوتی یا چت با کارفرما گفت‌وگو کند.
قابل ذکر است که مدت زمان تعیین شده برای مصاحبه، 15 دقیقه است. بنابراین، کارفرمایان با آمادگی کامل در جلسه مصاحبه حاضر شوند تا زمان را به بهترین نحو ممکن مدیریت کنند.

pixc_7
pic_6

تا به حال از نمایشگاهی دست خالی برگشته اید؟
برای مخاطبان خود فایل های تبلیغاتی تان را بگذارید!

محتویات تبلیغاتی شرکت

در نمایشگاه آنلاین کار این امکان برای شرکت ها فراهم شده تا اقلام تبلیغاتی خود شامل بروشور، لیف لت یا فیلم را در فرمت های مشخص شده بر روی وب سایت بارگذاری کنند. کارفرمایان با استفاده از این فرصت می توانند شرکت و محصولات خود را به کارجویان و سایر مراجعه کنندگان به نمایشگاه معرفی کنند.
جهت ارسال محتوای تبلیغاتی کافیست با پشتیبانی TalentCoach تماس گرفته و فایل های مورد نظر خود را برای ایشان ارسال کنید.

pic_7
iconx_2

ROI Reports

آنالیز تعداد رزومه ها و مصاحبه ها و میزان موفقیت در نمایشگاه

پس از برگزاری نمایشگاه، TalentCoach می‌تواند بر اساس داده‌های گردآوری شده در طول زمان نمایشگاه و مصاحبه‌های صورت گرفته، گزارش‌های مختلفی را تنظیم و منتشر نماید. قطعاً نتایج این گزارشات می‌تواند اطلاعات مفیدی را در رابطه با بازار کار و فرآیند استخدام در کشور، در اختیار کارفرمایان بگذارد.

pixc_9
icon_9

با ما در ارتباط باشید

نشانی: خیابان پاسداران، خیابان بوستان ششم، نبش پایدارفرد، پلاک 107، طبقه 3، واحد 12

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به TalentCoach است. ویرایش اول سال 1398

ماموریت ما در تلنت کوچ ایجاد یک پل ارتباطی مستحکم بین دانشگاه و بازار کار است. ما سعی داریم با ارائه خدمات هدایت شغلی به دانشجویان و تازه‌فارغ‌التحصیلان، راه ورود آن‌ها را به بازار کار هموار کنیم تا به عنوان نیروهای جوان، با انگیزه و خلاق راحت‌تر از گذشته وارد محیط کار شوند و در مورد مسیر شغلی آینده‌شان تصمیم بگیرند. این پل ارتباطی، علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های استخدامی شرکت‌ها، محبوبیت برند آن‌ها را نیز در میان دانشجوها افزایش می‌دهد.

با ما در ارتباط باشید

تهران، خیابان پاسداران، بوستان ششم پلاک ۱۰۷، طبقه سوم، واحد ۱۲

۰۲۱ 2277 7708

logo-eNamad
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق بهTalentCoachمی‌باشد